به فروشگاه اینترنتی دکتر عسل خوش آمديد. (تلفن سفارش: 42740500-031)
وارد شوید | ثبت نام کنید | سبد خرید 0

بهبود بیماری دیابت با عسل خالص و طبیعیتاریخ انتشار: 1394/03/30 16:28 | بازدید: 4321

بهبود بیماری دیابت با عسل خالص و طبیعی
همه این را می دانیم که تحمل رژیم های غذائی سخت و محدودکننده ی بدون شیرینی برای بیماران دیابتی دشوار وطاقت فرسا است. حال آنکه بیماران دیابتی نیز همچون افراد سالم  جهت کسب انرژی روزانه وفعالیت های مغزی نیاز به شیرینی (کربوهیدراتها یا قندمیوه) دارند.

پیشنهاد می شود بیماران دیابتی جهت شیرین ساختن نوشیدنی ها و تامین قند مورد نیازبدن خود از عسل خالص و طبیعی استفاده کنند و یا به عبارتی عسل خالص و طبیعی را به عنوان شیرینی مورد نیاز خود انتخاب کنند در سلامتی خودگام موثری رابرداشته اند.

یکی از مهمترین قندهایی که باعث شیرینی عسل میگردد فرکتوزیا قند میوه است.فرکتوز قندی است که برای جذب به سلول های بدن نیازیبه انسولین نداشته وازجمله قندهای طبیعی مفید برای بیماران دیابتی می باشد .از طرف دیگر بامصرف عسل خالص و طبیعی قند خون (گلوکز)به سرعت افزایش نمی یابد . تحقیقات نشان داده است که عسل( GI) پایین تری نسبت به سایر قندهای طبیعی ومصنوعی وحتی برنج ونان می باشد.شاخص (GI) تعیین کننده سرعت افزایش قند خون پس از مصرف موارد قندی می باشد.بنابراین مصرف عسل خالص و طبیعی به صورت کنترل شده برای بیماران دیابتی مناسب می باشد.علاوه براین عسل دارای موارد موثر متفاوتی می باشد که به رفع ناراحتی های ناشی از افزایش قند خون کمک می کند.

این خاصیت در عسل های که دارای فرکتوز بیشتری هستند از جمله عسل آویشن و عسل سیاهدانه بیشتر دیده شده است1 نظر

حاتمی | 1394/05/10 09:06

من بیماری دیابت دارم. خیلی از شما متشکرم که این دو عسل را برای من و افرادی مثل من معرفی کردید.

مدیر سایت | 1394/05/18 09:49

سلام دوست عزیز
از نظر لطف شما سپاسگزاریم

با امید سلامتی و بهبود کلیه بیماران