به فروشگاه اینترنتی دکتر عسل خوش آمديد. (تلفن سفارش: 42740500-031)
وارد شوید | ثبت نام کنید | سبد خرید 0

درمان بیماری های چشم با عسل طبیعی (آب مروارید)تاریخ انتشار: 1394/03/09 11:20 | بازدید: 11314

درمان آب مروارید با عسل طبیعی

 

برگرفته از کتاب: عسل درمانی

ویرایش این متن: گروه تحقیقاتی دکتر عسل

آب مروارید یکی از بیماری های شایع چشم است که در افراد مسن به وجود می آید . آب مروارید یک یا ناحیه ابری شکل یا کدر در عدسی است . در مرحله ابتدایی تشکیل آب مروارید پروتئین های موجود در بعضی از رشته های عدسی به صورت غیر طبیعی در می آیند . بعداً همین پروتئین ها منعقد شده و به جای رشته های پروتئینی شفاف طبیعی عدسی نواحی کدری تشکیل می دهد. هر گاه آب مروارید انتقال نور را آن قدر کاهش دهد که دید را شدیداً مختل سازد ، می توان این حالت را با خارج کردن تمام عدسی توسط عمل جراحی تصحیح کرد. اما پس از عمل جراحی ، چشم قسمت زیادی از نیروی انکساری خود را از دست می دهد که این ضعف ، توسط قرار دادن یک عدسی محدب قوی در جلوی چشم جبران می شود. می توان یک عدسی مصنوعی با قدرت حدود 20 دیوپتری را به جای عدسی خارج شده ، در داخل چشم پیوند زد.

روش طب قرآنی :
روشی را که طب قرآنی برای بیماری آب مروارید پیشنهاد می کند ، همان روشی است که برای بیماری های چشمی دوربینی و نزدیک بینی بیان شد.
بهتر است که بیمار هر شب یک قطره عسل طبیعی را در چشم بچکاند . عصبی نشدن و نداشتن یبوست مزاج ضروری است . همین طور نوشیدن روزانه 6 تا 8 لیوان آب ، نیم ساعت قبل و دو ونیم ساعت بعد از غذا ، برای بیمار بسیار مفید است . بیمار در زمان درمان ، بهتر است فقط از غذاهای گیاهی استفاده کند. ورزش روزانه ، استفاده از غذاهای گیاهی و نوشیدن آب به مقدار نیاز و استفاده از انواع سبزیجات و میوه جات نارنجی در بهبودی سریع بیماری کمک زیادی می کند.

 1 نظر

نرجس خاتون ابوالفتحی | 1398/10/06 13:41

من 62 سال سن دیابت نوع 2 هستم چشمم تازه آب مروارید آورده لطفا راهنمایی کنید متشکرم

مدیر سایت | 1399/03/15 16:11

سلام
این سایت فقط محصولات مطمئن و اصل ارائه میده
جهت دریافت پاسخ به پزشک متخصص مراجعه کنید