به فروشگاه اینترنتی دکتر عسل خوش آمديد. (تلفن سفارش: 42740500-031)
وارد شوید | ثبت نام کنید | سبد خرید 0

درمان سرطان با عسل طبیعی (کارسینوم پستان)تاریخ انتشار: 1393/11/22 | بازدید: 3856

درمان سرطان با عسل طبیعی

برگرفته از کتاب:  عسل درمانی
ویرایش این متن: گروه تحقیقاتی دکتر عسل

کارسینوم پستان
کارسینوم پستان در جوامع غربی شایع ترین تومور بدخیمی است که زنان را مبتلا می کند و بیش از تمام تک تک سرطان های دیگر موجب مرگ زنان می گردد.فراوانی اش از سن 20 سالگی تا یائسگی به ندرت افزایش می یابد و در این وقت میزان بروزش سقوط می کند ، ولی پس از سن 65 سالگی بار دیگر فراوانیش زیاد می شود. به دلایلی که تاکنون به خوبی معلوم نشده است، سرطان پستان در ژاپن و در سایر کشورهای مشرق زمین ، شیوع خیلی کمی دارد.
علت این بیماری از نظر علم پزشکی
علت سرطان پستان مثل دیگر سرطان ها نامعلوم است ، اما چند عامل بر میزان بروزش موثر است:
توارث یکی از عوامل مهم این بیماری است که2 تا 7 برابرمیزان خانوادگی این بیماری را گزارش کرده اند.
یافتن ویروس و اطلاعات وابسته به ویروس در DNA  سلول های سرطان پستان انسان بار دیگرتوجه به ویروس را منتقله با شیر، که فرضیه اش اولین بار در سال 1936 توسط Bittnerr  ارائه شد ، جلب شده است.
نقش هورمونهای استروژنی در ایجاد سرطان پستان در انسان هنوز مورد بحث و مجادله است.
زنانی که در سن بالا ازدواج می کنند و یا در سن بالا بچه دار می شوند.
در زنانی که در سن 18 سالگی اولین آبستنی و شیر دادن را به پایان رسانده اند، خطر بروز این سرطان تا 70 درصد کاهش می یابد.
مطالعات اپیدمیولوژی اولیه درچند مرکزنشان می دهد که مصرف دراز مدت رزرپین یکی از مواردی که موجب ترشح پرولاکتین می شود، میزان بروز سرطان پستان  را در انسان افزایش می دهد .
روش طب قرآنی : 
توصیه ی اصلی همان از بین بردن زمینه های بروز سرطان است: زندگی آرام و پرهیز ار هر گونه تنش و اضطراب و فشارهای عصبی ، پرهیز از پر خوردن و بد خوردن و داشتن برنامه ننظم و سالم غذایی و تحرک و ورزش.
اما بیماران مبتلا به سرطان ، قبل از هر چیز باید ابتدا تصمیم جدی و قاطع بگیرند و باور کنند که می توانند بر بیماری خود غلبه کنند وآن را از بین ببرند. باور به بهبود و شکست بیماری مهم ترین عامل مبارزه با سرطان است که بیمار همواره باید  متذکر به آن باشد. همچنین ، عمل به توصیه های زیر می تواند به بهبودی شما کمک کند :
از استرس وفشارهای عصبی به شدت پرهیز کنید.
مدتی از غذاهای خام و تازه گیاهی استفاده کنید (رژیم 15 روزه گیاهی) ؛ به خصوص از جوانه های تازه و عسل  طبیعی و میوه جات تازه و سبزی جات تازه ی فصل . استفاده از نکار میوه جات و سبزیجات که در کتاب (ارمغان تندرستی ) معرفی شده اند در بهبودی سریعتر مؤثر است. این رژیم را به مدت چند ماه به دقت انجام دهید . اگر نمی توانید از غذاهای گیاهی خام استفاده کنید، در رژیم غذایی روزانه ، یک وعده غذای پخته گیاهی بگنجانید.
روزانه 8 تا10 لیوان آب خنک ، ترجیحاً آب چشمه را نیم ساعت قبل و دو و نیم ساعت بعد از غذا میل کنید.
مراقب باشید به یبوست مزاج دچار نشوید.
از مصرف فرآورده های حیوانی و غذاهای ممنوع ( از جمله قند وشکر ) بپرهیزید ، چرا که بیماری عود خواهد کردو متاستاز خواهد داد.
روزانه چند لیوان ، شربت عسل  طبیعی و لیمو ترش تازه و یخ را به آرامی بنوشید.
روزانه نرمش و ورزش سبک ، خصوصاً شنای داخل آب را در برنامه خود بگنجانید.
بهتر است که برای مدتی به مسافرت ، به خصوص به مناطق خوش آب و هوا بروید تا از نشاط و طراوت فضا و اکسیژن کافی استفاده کنید.
بعد از بهبودی ، از زمینه های بروز بیماری جداً خودداری کنید تا سلامتی استمرار یابد.
در صورت بهبودی کامل وجهی را به افراد مستمند بدهید و روزانه ساعتی را به شکر خداوند سبحان اختصاص دهید.
توجه: بیمارانی که مجبور به انجام شیمی درمانی هستند،توصیه می شود که چند روز قبل و بعد از شیمی درمانی فقط ازآب سبزیجات و میوه جات مخلوط با عسل  طبیعی استفاده کنند تا دچار بی اشتهایی و حالت تهوع نشوند.