به فروشگاه اینترنتی دکتر عسل خوش آمديد. (تلفن سفارش: 42740500-031)
وارد شوید | ثبت نام کنید | سبد خرید 0

درمان صرع با عسل طبیعیتاریخ انتشار: 1394/02/13 08:35 | بازدید: 3086

درمان صرع با عسل طبیعی


برگرفته از کتاب: عسل درمانی
ویرایش این متن: گروه تحقیقاتی دکتر عسل

صرع یعنی فعالیت بیش از حد و کنترل نشده ی تمام یا قسمتی از سیستم عصبی مرکزی. در شخص که مستعد صرع است ، هنگامی که سطح تحریک پذیری سیستم عصبی از آستانه ی بحران معینی بالاتر می رود حملات صرعی به وجود می آیند ؛ اما تا زمانی که سطح تحریک پذیری پایین تر از این آستانه نگاه داشته شود هیچ گونه حمله ای بروز نمی کند. اصولاً سه نوع سرع وجود دارد که عبارت است از : صرع بزرگ ، صرع کوچک و صرع کانونی یا موضعی.
زمانی که پزشک متخصص متوجه می شود که مایعات مغزی بیش از حد در شخص تولید می شود ، بلافاصله بیمار را جراحی می کند و در مغز بیمار شنت کار می گذارد ، تا مایعات اضافی به معده بیمار تخلیه شود. اما آیا بهتر نیست ، به جای جراحی و گذاشتن شنت ، علت تولید مایعات اضافی در بدن بیمار را بررسی نماییم و کاری کنیم تا مایعات اضافی تولید نشود ؟

روش طب قرآنی:
1.طبیعت و مزاج مغز را خداوند سبحان سرد و تر آفریده است.
2.با استفاده از غذاهای با طبیعت و مزاج سرد ، ترشحات مایعات مغزی افزایش پیدا می کند .
3.وجود ترشحات بیش از حد مایعات مغزی نخاعی به عروق مغزی فشار می آورد و باعث تخریب بافت مغزی می شود .
4.در طب قرآنی به جای شنت ، از غذاهایی با طبیعت گرم ( قلیایی ) هم چون عسل طبیعی استفاده می شود تا مایع مغزی نخاعی کمتر ترشح شوند و تعادل برقرار شود.
5.مصرف بیش از حد غذاهای سرد ( اسیدی ) با گوهر مغز یکی می شوند و تومورهای مغزی از جمله تومورهایی از نوع آستروسیتوما را تولید می کنند. پس از خوردن غذاهای سرد بپرهیزید.
6.استفاده از غذاهای مفید برای مغز ، مانند عسل یا گلوکز خالص .
7.برای پیشگیری از انواع بیماری های صعب العلاج ، بهتر است که باور ها و تغذیه ی خود را تغییر دهیم تا دچار چنین بیماری هایی نشویم.
8.این دسته از بیماران نباید از مواد غذایی مانند مغز گردو ، کرفس ،جگر وتخم مرغ استفاده کنند.